Deniz Umut Dereli

Deniz Umut Dereli
CEO

80'li yıllarda Prince of Persia ve Polisten kaçan "Test Drive" sürücüsü Deniz Umut Dereli, Amstrad 6128 ile merhaba dediği bilgisayar dünyasına gwbasic gibi programlama dillerini öğrenerek başladı ve daha sonra pazarlama ile IT'nin güzel bir kompozisyonunu çıkararak birçok kurumda pazarlama yöneticisi olarak görev aldı. Deniz Umut Dereli, yeni nesil ve daha çok teknoloji-pazarlama ağırlıklı bir şirket olan YNKLabs'ın kurucusudur.

E-posta


Alper Erdiner
Vice President

E-posta


Ahmet Zencirli
Director of Software

Yazılım hayatına 12 yaşında Pascal'la başladı. Hacettepe CEIT (BS) ve Fatih CE (MS) bitirdi. Çeşitli firmalarda yazılım geliştirici ve lider geliştirici olarak çalıştı. TUBİTAK projeleri geliştirdi. Kendine ait Machine Learning algoritmaları vardır. SKYNET'i ancak yerli bir SKYNET durdurabilir diyerek ynklabs'a adım attı.

E-posta


Tuğçe Tanrıverdi
Content Manager

E-posta


Öyküm Yıldızeli
Director of Administrative Affairs

2008 yılında Marmara Üniversitesi Sosyal Bilimler Meslek Yüksek Okulundan mezun olduktan sonra “Ne okuduğun değil, ne ile mutlu olacağın önemli “ cümlesini benimseyerek ajans dünyasına adımını attı. Öyküm Yıldızeli şirketimizde şuan Mali ve İdari İşler Sorumlusu olarak görev almaktadır.

E-posta


Gülşah İşitmen
Business Development Manager

E-posta


Esra Demircioğlu
Marketing Deputy Manager

2007 yılında eğitimini moda tasarımı üzerine tamamladıktan sonra, tekstil firmalarında designer ve merchandiser olarak görev alan Esra Demircioğlu Yaratıcı fikirlerini sosyal medyaya taşıma isteğiyle sektör değiştirip, şirketimizde pazarlama müdür yardımcısı olarak görev almaktadır.

E-posta


Esra Uzun
Sales and Marketing Representative

2006 yılında eğitimini İşletme üzerine tamamladıktan sonra, şirketlerin ihracat, satış ve pazarlama departmanlarında görev alan Esra Uzun, profesyonel meslek hayatına şirketimizde Satış ve Pazarlama Sorumlusu olarak devam etmektedir.

E-posta