BLOG

YNKLabs, Hootsuite'in Türkiye Resmi Çözüm Ortağı Oldu

YNKLabs tarafından, 29 Ocak 2015 tarihinde yayınlandı ynklabs-hootsuitein-turkiye-resmi-cozum-ortagi-oldu

YNKLabs, Sosyal Medya Yönetiminizde Kontrolü Size Veriyor


Hootsuite ile tek bir platform üzerinden tüm sosyal medya ekosisteminizi yönetebilir, gönderilerinizi programlayabilir ve hesaplarınızın güvenliğini kontrol edebilirsiniz.


Hootsuite Çözüm Ortağı Programı’na katılan YNKLabs, işletme ve kurumlara sosyal medya stratejilerini uyum içinde hayata geçirmeleri için Hootsuite’in sosyal ağ platformunu öneriyor.

2008 yılında, işletmelere daha iyi bir sosyal medya platformu sunmak için kurulan Hootsuite; günümüzde 175 ülkede 11 milyondan fazla kullanıcıya sahip. Hootsuite; güvenlik, ekip çalışması, hedef kitleyle bağ kurma ve istatistik ölçümleri için gelişmiş servis ve araçlarıyla, markalara sosyal medya yatırımlarının geri dönüşünü en üst seviyede sağlamak için tasarlandı. NHL, Sony Music Entertainment, Adidas, eBay, AstraZeneca US, Orange, Australia Pos gibi markaları da içeren “Fortune 1000” şirketlerinin 744’ü tarafından kullanılıyor.

Türkiye pazarında büyüyen Hootsuite, YNKLabs ile birlikte markaları sosyal medya hesaplarını tek bir yerden verimli bir şekilde yönetmeleri konusunda güçlendiriyor ve başarılı stratejiler konusunda harekete geçiriyor. Bu süreçte YNKLabs, Hootsuite kullanıcılarının platformu daha iyi kullanabilmeleri ve daha çok verim alabilmeleri için; platformun Türkçeye çevrilmesi konusunda Hootsuite ile birlikte çalışıyor.

Hootsuite Partner Bölümü Başkan Yardımcısı, Kevin O’Brien, “YNKLabs’ın resmi Hootsuite Türkiye Çözüm Ortağı olmasından dolayı çok sevinçliyiz” diyor ve ekliyor “YNKLabs’ın uzmanlık hizmetleri ve sosyal medya konusundaki bilgi birikimi müşterilerimizin çok işine yarayacak”.

YNKLabs kurucu ortağı Deniz Umut Dereli; sosyal medya iletişiminde teknoloji kullanımının stratejik öneminin bilincinde olduklarını ve tüm çalışmalarını bu bakış açısıyla geliştirdiklerini söylüyor. Markaların pazarlama, bilinirlik, analiz ve strateji geliştirmelerini ileri bir boyuta taşıyacak olan şeyin yeni fikirleri ve son gelişmeleri iletişimlerinin bir parçası haline getirmek olduğunu vurgulayan Dereli, Hootsuite ile çözüm ortaklığına giden süreci şu şekilde özetliyor, “YNKLabs olarak bu konuda yaptığımız çalışmalarla sektörde sağlıklı iletişim ve analiz yapılması için gerekli araçların kullanılmasında bir eksiklik olduğunu gördük. Hootsuite kullanımını Türkiye’de yaygınlaştırarak ve Hootsuite’i Türkçeye kazandırarak sosyal medyanın Türkiye’deki seyrine yeni bir boyut getireceğimize inanıyoruz”.

Hootsuite Hakkında

Hootsuite, dünyanın en çok kullanılan sosyal ilişki platformu. Fortune 1000 şirketlerinin 744’ü de dâhil olmak üzere 11 milyondan çok kullanıcı, sosyal medya programlarını, birçok sosyal medya ağına entegre olan tek bir platformdan, yönetme konusunda Hootsuite’e güveniyor. Daha fazla bilgi için, www.hootsuite.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

YNKLabs Hakkında

Sosyal medyada farklı bakış açıları geliştirmeyi amaçlayan ve sorgulayan, markaların iletişim ve pazarlama stratejileri için teknolojik çözümler üreten yeni nesil bir ajanstır. Sosyal medyada bugüne kadar oluşan geleneklerin ve alışkanlıkların dışına çıkmak için çalışmalar yapıyor, teknolojik çözümlerin gelecek dönemlerde dijital dünyanın seyrini belirleyecek alan olduğuna inanıyor

Bu kapsamda YNKLabs, şirketlerin hedef kitlelerini daha iyi tanımasına ve doğru hedef kitleye ulaşmasına yardım eden yazılımlarından güç alıyor. İşlevsel algoritmalar kullanarak sosyal medyayı ve kullanıcılarını, duygusal olarak analiz ediyor ve bu analizler sayesinde pazarlama iletişiminde insanlar ile markalar arasında dijital ilişkiler kurulmasını ve mevcut ilişkilerin güçlenmesini sağlıyor. Ayrıca dijital kampanyalar için oluşturduğu strateji ve kreatif fikirleri de teknolojik çözümler ile besliyor, zenginleştiriyor hayata geçiriyor. Daha fazla bilgi için, www.ynklabs.com/hootsuite adresini ziyaret edebilirsiniz.

YNKLabs Hootsuite Sunumunu indirmek için tıklayınız..

Hootsuite Tanıtım Sunumu İndir
  • Hootsuite
  • Hootsuite Türkiye
  • Sosyal Medya
  • Sosyal Medya Yönetimi