LigWallPro ile sosyal medya üzerinden milyonlarca kişilik bir tribün oluşturuyoruz.

Sosyal medyanın milyonlarca kişilik stadyumu LigWallPro’da herkesin kombinesi var. Tüm taraftarlar LigWallPro’da toplanıyor, kulüp ya da markanıza yönelik tüm kampanyalarınız için yepyeni bir ortam oluşuyor.

LigWallPro

LigWallPro

LigWallPro, tüm takımların resmi hesaplarına, takımlarla ilgili atılan tüm tweetlere ve paylaşılan görsellere tek bir platform üzerinden ulaşılmasına olanak sağlıyor. Taraftarlara lokasyon ve takımlarına göre kategorize edilmiş şekilde ulaşmanızı sağlıyor. Bu sayede hedef kitlenize yönelik yenilikçi kampanyalar üretme fırsatı sunuluyor.


Gerçek hayatla, sosyal medyayı entegre hale getirerek düzenlediğiniz etkinliklerle ilgili anlık paylaşımlar yapma ve geri dönüş (feedback) alma imkanı sağlıyoruz. Twitter üzerindeki milyonlarca taraftarı bir araya getirerek sahadaki rekabeti sosyal medyaya taşıyor, futbolun marka değerini yükseltiyoruz. Kulübünüz ve markanız için satış ve pazarlama etkinlikleri, online mağaza linkleri, tek tıkla satış, indirim fırsatları, reklam alanları gibi seçenekleri LigWallPro üzerinden sunuyoruz.

LigWallPro