YNK Wall

YNK Wall sayesinde, marka veya etkinliğinizle ilgili sosyal medya hesaplarına, atılan tüm tweet ve görsellere tek bir ara yüz üzerinden, anlık olarak ulaşmanızı sağlıyoruz. PC, Tablet, Mobil ve Outdoor versiyonlarımız sayesinde kullanılabilirliği arttırıyoruz.

Öyle ki bugüne kadar; Spor Toto Süper Lig’in resmi hesabına, tüm kulüplerin hesaplarına, tarafların attıkları tüm tweetlere ve görsellere ve tüm haberlere ulaşma imkanı sağlayan Lig Wall Pro, Siyasi partilerin ve siyasi liderlerin hesaplarına, gündeme dair haber ve köşe yazılarına tek bir platform üzerinden ulaşılmasını sağlayan SiyasetWall, tüm AVM’leri ve müşterileri bir araya getiren AVM Wall, Belediyelerin Resmi hesaplarına ve belediyelerle ilgili tüm tweet ve görsellere, etkinlik ve duyurulara ulaşılmasını sağlayan BelediyeWall gibi farklı alanda yaptığımız çalışmalar büyük ilgi görmüştür.


LigWallPro

Süper Lig’in tüm heyecanını sosyal medyaya taşıyoruz, oluşturduğumuz sanal tribün sayesinde tüm taraftarları bir araya getiriyoruz. Markanız veya ürününüz için bu büyük platformu bir pazarlama sahasına dönüştürüyoruz. Uygulamayı buradan ziyaret edebilirsiniz.

LigWallPro

Siyaset Wall
Siyaset Wall

Ülke gündemine dair tüm gelişmeleri, siyasetçi ve köşe yazarlarının tweetlerini, yapılan yorumları, tüm fotoğraf ve videoları Siyaset Wall üzerinden takip etme fırsatı sunuyoruz. Özel reklam alanları sayesinde, seçmenlere yönelik kampanyalar geliştiriyoruz.


AVM Wall

Alışveriş Merkezleri ve müşterileri bir araya getiriyoruz. Tüm AVM’lerin resmi hesaplarından atılan tweetlere, kampanya duyuru ve görsellerine, müşteri görüş ve önerilerine AVM Wall üzerinden ulaşma imkanı sağlıyoruz.

AVM Wall

Belediye Wall
Belediye Wall

Sosyal belediyecilik kavramına yeni bir boyut kazandırarak tüm belediyelerin resmi hesaplarına, belediyelerle ilgili atılan tweetlere Belediye Wall üzerinden ulaşma imanı sağlıyor, vatandaş ile belediyeleri buluşturuyoruz.